Ozdabianie samochodu naklejkami na samochód

0

W tym artykule opiszę wam jak w prosty sposób dodać uroku swojemu autu. Nie jest tajemnicą, że naklejki na samochód są dość tanim sposobem aby nasz samochód zmienił trochę swój wygląd. W przeciwieństwie do innych metod “podrasowywania” naszej fury naklejki są tanie – powiedziałbym że wręcz bardzo tanie. Pojedynczy wzór możemy dostać już za dziesięć złotych, za naklejki większe (przeznaczone na przykład na maskę) przyjdzie nam zapłacić od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych.

Gdzie można umieścić naklejkę na samochodzie?

Według tego co podają producenci tego typu artykułów naklejkę możemy umieścić na większości elementów naszego samochodu. Zaczynając od zderzaka, drzwi, lusterek na tylnej szybie kończąc. Należy pamiętać, że naklejka nie powinna przeszkadzać nam podczas jazdy. Więc jeżeli masz zamiar na tylnej szybie umieścić duży wzór to sprawdź najpierw czy nie utrudni on widoczności podczas jazdy.

Pamiętaj, że policja może ukarać Cię mandatem jeżeli Twój samochód będzie stwarzał zagrożenie na drodze. Jeżeli naklejka będzie ograniczać widoczność to stróże prawa chętnie zatrzymają Cię do kontroli.

Jaki kolor naklejki wybrać?

Wszystko zależy od tego jakiego koloru masz samochód. Najmniejszy problem z wyborem koloru naklejki będą mieli posiadacze samochodów o kolorze białym lub czarnym. Jeżeli masz czarny samochód to właściwie możesz kupić naklejkę o jakimkolwiek kolorze (z wyłączeniem czarnego!). Na czarnej karoserii najlepiej wyglądać będą naklejki o kolorze białym, czerwonym, żółtym lub zielonym. Analogicznie jeżeli masz biały samochód to możesz kupić naklejkę o jakimkolwiek kolorze z wyłączeniem białego. Na białej karoserii najlepiej będą wyglądać naklejki czarne, czerwone, niebieskie, zielone.

Problem zaczyna się gdy nasz samochód ma inny kolor niż czarny lub biały. Jeżeli masz srebrny samochód to naklejki o kolorze białym lub kremowym niekoniecznie będą najlepszym wyborem – postawiłbym raczej na czarny lub czerwony. Jeżeli Twój samochód jest zielony to oczywistym wyborem będzie naklejka w kolorze czarnym.

Jeżeli nie do końca wiesz jak naklejka będzie się komponować kolorystycznie z Twoim samochodem to zapytaj sprzedawcę – chętnie podpowie.