Coś więcej niż samochód

0

Mężczyzna wybiera auto pod kątem jego użyteczności i mocy silnika, kobieta zaś koncentruje się na jego wyglądzie, kolorze i wyposażeniu. Aby zapewnić karoserii naszego samochodu odpowiednią ochronę i estetyczny wygląd, niezbędne są prawidłowo dobrane lakiery samochodowe i profesjonalnie przeprowadzony proces lakierowania. Lakiernictwo samochodowe jest równie ważne jak sama mechanika. Dzięki niemu jesteśmy w stanie odmienić nasz pojazd, usunąć rysy, uszkodzenia oraz otarcia. Jednocześnie chronimy nasze auto przed rdzą i deszczem oraz dbamy o wygłuszanie karoserii.

LAKIERNICTWO POJAZDOWE

Profesjonalne lakiernictwo pojazdowe opiera się w dużej mierze na dobrych lakierach. Bardzo dobrą opinią cieszą się lakiery bezbarwne:
lakier bezbarwny do metalu
lakier bezbarwny matowy
lakier bezbarwny spray
Niezbędny jest również dobry pistolet lakierniczy, który pozwoli nam pokryć lakierem zarówno duże elementy karoserii, jak i mniejsze, trudniej dostępne. Możemy wykorzystać mini pistolet lakierniczy w przypadku cieniowania i artystycznego malowania lub wysokiej jakości pistolet lakierniczy devilbiss lub pistolet lakierniczy sata, które pokryją większe powierzchnię.

OCHRONA KAROSERII

Ochrona karoserii jest niezwykle ważna w momencie, kiedy chcemy jak najdłużej cieszyć się naszym samochodem i zachować świeżość lakieru. Warto rozważyć dwie opcję: woskowanie oraz pasty do polerowania. Możemy woskować bezdotykowo lub ręcznie. Drugi sposób jest dużo bardziej skuteczny i długo trwalszy. Pasta polerska do samochodu jest zdecydowanie bezpieczniejsza dla lakieru. Na rynku dostępne są zarówno pasty amatorskie, jak również profesjonalne o różnym stopniu gradacji.

ARTYKUŁY LAKIERNICZE OD PROFESJONALISTÓW

Obecnie artykuły lakiernicze są ogólnodostępne i z łatwością każdy wybierze coś dla siebie. Oferta jest bardzo bogata, dzięki czemu każdy właściciel auta, nawet ten z cieńszym portfelem może sobie pozwolić na piękny i zadbany samochód. Jeśli szukasz profesjonalnych artykułów lakierniczych, blacharskich, kosmetycznych, sprawdź ofertę warsztat24.pl. Znajdziesz tu produkty najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach.