Fotele masujące

0

Fotel masujący jest to niezwykle nowoczesny mebel, który ma zastosowanie nie tylko w salonach kosmetycznych, fryzjerskich, ale także na zapleczu socjalnym firm dbających o pracownika oraz naturalnie w domowym zaciszu.

Żyjemy w ciągłym stresie i pośpiechu. Siedzący tryb życia, czy to w pracy za biurkiem, przed telewizorem, komputerem, a nawet w podróży. Niektórzy z nas często muszą stać, chodzić, czy też dźwigać. Czasem nasz wiek daje o sobie znać w postaci różnych bóli. Często szukamy pomocy u lekarzy, nieraz bezskutecznie.

Godzina masażu u masażysty sporo kosztuje, a gdy pojawia się ból, to chciałoby się być masowanym codziennie. Ponadto nie każdy lubi rozbierać się przy obcej osobie. Na ratunek przychodzi osobisty masażysta, który wymasuje nasze ciało w pełni profesjonalnie, w domowym zaciszu przy ulubionej muzyce i kubku gorącej herbaty. Idealny scenariusz w szary i ponury jesienny wieczór.

Fotel do masażu skutecznie poprawi samopoczucie, poprzez stymulację naszego organizmu do produkcji endorfin, potocznie nazywanych „hormonami szczęścia”. Zalet foteli masujących jest wiele. Z dnia na dzień rośnie liczba osób, które decydują się na taką inwestycję w poszukiwaniu uczucia głębokiego relaksu i ukojenia pod koniec długiego dnia.  Jest odskocznią dla osób żyjących w ciągłym stresie i z różnego rodzaju bólami. Regularnie korzystając z masażu możemy zmniejszyć albo wręcz zlikwidować problemy z kręgosłupem.

Jest to co prawda nie najmniejszy koszt, ale należy to traktować jak inwestycję w siebie i swoje zdrowie. Na większość naszych produktów udzielamy nawet 5-letniej gwarancji. Przeciętna cena fotela to ok 10tys. zł, a przy 5-letnim okresie korzystania jest to koszt zaledwie 150-200zł miesięcznie. A podliczając pieniądze wydane na wizyty w salonach masażu, gdzie jedna godzina to koszt od 60 do nawet 120zł, są to niewielkie pieniądze, a masować może się każdy i to bez ograniczeń czasowych. Fotele masujące, to nie tylko relaks, ale też elegancki mebel, który będzie ozdobą każdego pomieszczenia.