Prezent dla młodego taty

0
Prezent dla młodego taty

Fotoksiążka

Co na prezent dla młodego taty? I czy w ogóle coś warto kupować? Cóż.. kiedy idziemy do znajomej rodziny z małym dzieckiem i kupujemy coś dla maluszka to warto także pomyśleć o jego rodzicach. Z pewnością są oni bardzo przeciążeni i zmęczeni, a zatem każdy prezent jako wyraz pamięci o nich bardzo ich ucieszy. A zatem… co na prezent dla młodego taty?

Fotografia, a prezent dla taty po narodzinach dziecka

Jakie prezent będzie najlepszy? Warto popatrzeć na to, jakie możliwości daje dziś fotografia. Dawniej służyła ona tylko do wykonywania zdjęć. Dzisiaj zaś możemy te zdjęcia nadrukować na różne powierzchnie. A zatem…

Koszulka dla super taty

Dobrym pomysłem na pewno będzie zakup ciekawej koszulki. Możliwości jest tutaj naprawdę wiele. Przede wszystkim możemy wybrać jedną z gotowych koszulek. Często posiadają one napis „super tata” albo jakiś zabawny slogan typu „Look, I’m your father”. Jednak warto także samemu zaprojektować taką koszulkę – dzisiaj to naprawdę nie jest trudne! Wyjątkowym prezentem będzie koszulka ze zdjęciem dziecka i jakimś ciekawym napisem.

Bluza dla taty

Podobnie jak z koszulką można zrobić i z bluzą. Czemu by nie? Bluza ze zdjęciem pociechy i podpisem „I’m happy young father” będzie świetnym prezentem dla taty https://mlodytata.pl/rodzina/porady/top-5-prezentow-dla-mlodego-taty/, którym będzie się można pochwalić przed chłopakami na siłowni czy w pracy.

Notes i kalendarz

Warto także rozważyć pomysł zakupu kalendarza albo notesu i zaopatrzenia go w zdjęcia pociechy. Muszą one być tylko dobrze wkomponowane tak, aby nie było kiczu. Dla przykładu – dla nieco staromodnego ojca idealnym prezentem będzie piękny, klasyczny kalendarz, który na pierwszej stronie będzie miał zdjęcie jego rodziny i podpis, żeby pamiętać, co jest najważniejsze w życiu. Oczywiście dla bardziej wyluzowanego taty można zrobić kalendarz w nieco bardziej hipsterskim stylu.

Kubek

Klasycznym pomysłem jest też oczywiście kubek. Wkomponowane ciekawe zdjęcia dziecka i żony, ładna kolorystyka, ciekawy design dostoswany do charakteru młodego taty – i już można pochwalić się w pracy!