Pokrowce samochodowe szyte na miarę — jakie wybrać? 

Pokrowce samochodowe szyte na miarę

Inwestycja w pokrowce na fotele samochodowe zawsze się opłaca ze względu na ilość potencjalnych sposobów uszkodzenia oryginalnej tapicerki oraz wysokie koszty związane z jej wymianą. Istnieje wiele warunków sprzyjających zniszczeniu, które często są nieuniknione. Nawet zwykłe codzienne użytkowanie pojazdu ma już wpływ na stan foteli. Jakie więc pokrowce na fotele wybrać? Zobacz, jakie zalety mają pokrowce samochodowe szyte na miarę. 

Jakie zalety mają pokrowce samochodowe?

Pokrowce samochodowe szyte na miarę to wartościowy dodatek, który zapewnia ochronę i poprawia wygląd wnętrza pojazdu. Dlaczego warto zainwestować w taki element? Przede wszystkim pokrowce chronią oryginalne tapicerki przed uszkodzeniami i zniszczeniami spowodowanymi codziennym użytkowaniem samochodu. Mogą chronić przed zabrudzeniami, plamami, przetarciem czy przecięciami. Jest to idealne rozwiązanie do każdego samochodu, nie tylko jeśli masz dzieci, czy zwierzęta. 

Pokrowce zabezpieczają tapicerki przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami, co ułatwia utrzymanie ich w czystości. W przypadku większych plam pokrowce można łatwo zdjąć i wyprać, co jest zdecydowanie łatwiejsze niż czyszczenie oryginalnej tapicerki. Co więcej, jeśli samochód jest często wystawiany na działanie promieni słonecznych, tapicerka może ulec blaknięciu i trwałemu uszkodzeniu. Pokrowce mogą zapobiec temu procesowi, ochraniając tapicerkę przed szkodliwym działaniem UV.

Dobrze dobrany pokrowiec może nadać wnętrzu samochodu nowy wygląd i styl. Możesz wybrać pokrowce w różnych wzorach, kolorach i materiałach, które będą pasować do twojego gustu i aranżacji wnętrza pojazdu.

Jakie są rodzaje pokrowców szytych na miarę? 

Pokrowce szyte na miarę to rozwiązanie do każdego samochodu. Jakie rodzaje się dostępne i czym się od siebie różnią? 

Practic to pokrowce na fotele samochodowe, które z całą pewnością docenisz, ze względu na ich korzystny stosunek jakości do ceny. Pokrowce są wyprodukowane w Polsce i cechują się wytrzymałością oraz odpornością na zabrudzenia. Część środkowa wykonana jest z żakardu, natomiast część boczna z tkanin tapicerskich, laminowanych pianką poliuretanową.

Natomiast pokrowce Elegance są idealne dla samochodów utrzymanych w doskonałym stanie, ale także często eksploatowanych. Wykonane z wysokiej jakości weluru lub żakardu w środkowej części oraz tapicerskiej dzianiny poliestrowej w bocznej części, pokrowce emanują elegancją. Dodatkową zaletą jest fakt, że całość została wyprodukowana w Polsce i ozdobiona haftem w stylu Elegance.

Najbardziej stylowe auta, których właściciele dbają o wykończenie, mogą być wyposażone w ekskluzywne pokrowce z serii Premium. Wykonane z wysokiej jakości eko-skóry pokrowce są zarówno eleganckie, jak i funkcjonalne. Pokrowce te są miękkie w dotyku i odporne na zabrudzenia, zapewniają przy tym niezrównany komfort. Wyjątkowy haft Premium oraz precyzyjne ściegi stębnowe nadają im wyjątkowego charakteru.

Dlaczego warto zainwestować w pokrowce samochodowe szyte na miarę? 

Choć pokrowce samochodowe szyte na miarę są zazwyczaj nieco droższe od uniwersalnych, to mają wiele zalet, które rekompensują cenę. Przede wszystkim zyskujesz możliwość personalizacji. Możesz więc dopasować nie tylko rozmiar pokrowców, ale także ich wzór i ewentualny haft. Pamiętaj przy tym, że im lepiej dopasowany rozmiar do rzeczywistych wymiarów foteli samochodowych, tym lepiej będą prezentowały się pokrowce. Natomiast uniwersalne pokrowce nigdy nie będą się układały perfekcyjnie. Jeśli więc zależy Ci na wysokiej estetyce i jakości, to postaw na pokrowce samochodowe szyte na miarę. 

Co więcej, pokrowce szyte na miarę to wygodne i funkcjonalne rozwiązanie. Łatwo możesz je zdjąć i wyprać, a potem ponownie założyć na fotele. Wyspecjalizowani eksperci przygotują dla Ciebie pokrowiec szyty na miarę zgodny z preferencjami, nawet jeśli masz najbardziej wymagający gust. Pamiętaj jednak, by postawić na sprawdzoną firmę, taką jak Wyposażenie Samochodowe.