Zadbaj o swój samochód razem z nami! Poznaj oleje silnikowe z oferty sklepu Dbamtomam

0
płyny hamulcowe

Szukasz najlepszych preparatów, dzięki którym zadbasz odpowiednio o swój samochód? Interesują Cię wyłącznie najwyższej jakości oleje i inne płyny eksploatacyjne? Nasza oferta jest dla Ciebie! Odwiedź stronę naszego sklepu internetowego Dbamtomam a na pewno dopasujesz odpowiedni środek o prawidłowej lepkości zalecanej przez producenta Twojego auta. Zapraszamy po doskonałej jakości oleje i wiele, wiele więcej!

Ceramiczne oleje silnikowe – nowoczesna technologia ochrony silnika

Oleje silnikowe stanowią podstawę jeżeli chodzi o pielęgnację silnika i są jednym z najważniejszych płynów eksploatacyjnych każdym samochodzie. Jego jakość ma ogromny wpływ na długowieczność i działanie jednostki napędowej. Aby uzyskiwać jak najlepsze osiągi, powinieneś sięgnąć po jak najlepsze oleje zapewniające doskonałą ochronę. 

Na rynku trudno o lepsze preparaty jak wykorzystujące nanotechnologię oleje ceramiczne. W asortymencie sklepu Dbamtonmam znajdziesz szeroki wybór olejów nowej generacji stworzonych z wykorzystaniem najlepszej jakości baz syntetycznych oraz najnowszych technologii. Takie preparaty to gwarancja ochrony silnika w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach. Doskonale chronią ochrona przed wewnętrzną korozją oraz zapobiegają gromadzeniu się zanieczyszczeń w elementach hydraulicznych. Przede wszystkim jednak doskonale smarują elementy silnika i dzięki cząsteczkom ceramiki rewitalizują jego metalowe powierzchnie.

Pełną ofertę olejów ceramicznych silnikowych marki Mihel znajdziesz na naszej stronie internetowej – https://dbamtomam.pl/69-oleje-silnikowe-ceramiczne.

Płyny hamulcowe – doskonałe zabezpieczenie

Płyny do układu hamulcowego to środki odpowiedzialne za przenoszenie ciśnienia z pedału hamulca na klocki hamulcowe. Mają niebagatelne znaczenie dla bezpieczeństwa poruszania się pojazdem i dla komfortu jazdy. Ponadto spełnia on wiele istotnych funkcji takich jak: 

  • skracanie drogi hamowania,
  • zwiększają szybkość reakcji pedału hamulca na naciśnięcie,
  • zapewniają ochronę  przed pęcznieniem gumowych elementów,
  • zabezpieczają układ hamulcowy przed korozją,
  • zapewniają dłuższą żywotność poszczególnych elementów układu hamulcowego.

Wysokiej jakości płyny hamulcowe od cenionych producentów w ofercie sklepu Dbamtomam zawierają specjalne pakiety dodatków uszlachetniających, przekładające się na wydajność płynu oraz zwiększenie poziomu bezpieczeństwa, a także zapobiegające pienieniu się preparatu.

Zapraszamy na stronę naszego sklepu internetowego Dbamtomam – znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz, aby prawidłowo zadbać o swoją maszynę.