Świąteczne prezenty motoryzacyjne

0
prezent

Samochody nie są tanią pasją, to prawda. Jednak jest to również pozytywna strona – fanatykom samochodów zawsze łatwo jest zdobyć prezenty na wsparcie. W skrajnych przypadkach kanapka lub ciepłe ubranie, częściej gadżet samochodowy lub przepustka. W tym poście podsumowałem praktyczne pomysły na prezenty motoryzacyjne

Must have: kamera samochodowa

Zdarzają się wypadki i stłuczki. Niestety. Oprócz możliwych obrażeń, Twoja firma ubezpieczeniowa może mieć inne kłopoty. Uchwycenie momentu katastrofy na wideo byłoby bardzo przydatnym narzędziem do skazania kogoś. Nagrywanie kamerą internetową pozwala również uchronić się przed niesprawiedliwymi grzywnami lub fałszywymi oskarżeniami o wypadki. Przed zakupem aparatu na prezent samochodowy zapoznaj się z opiniami w internecie na temat konkretnego modelu. Zobacz przykładowe nagrania. Upewnij się, że kamera internetowa jest dobrze podłączona  i nagrywa w wysokiej rozdzielczości (FullHD). Warto zwrócić uwagę na kamerę wyposażoną w moduł GPS, za pomocą którego z łatwością odtworzymy aktywne sceny.

Zestaw głośnomówiący

Coraz częściej na naszych drogach jeżdżą samochody z radiem w standardzie z zestawem głośnomówiącym, ale wciąż nie znajdujemy tej wygody w wielu starszych modelach. Odpowiedzią są zewnętrzne głośniki. To małe urządzenie z mikrofonem i głośnikiem, które łączy się z telefonem przez Bluetooth, co pozwala rozmawiać przez telefon bez użycia rąk. Wiele z tych elementów może również służyć jako głośniki do wskazówek nawigacyjnych, muzyki lub podcastów odtwarzanych bezpośrednio z telefonu. Choć warto pamiętać, że to urządzenia skoncentrowane na rozmowie, a nie głośniki dla melomanów.

Prezent dla fana motoryzacji alkomat

Jednym świątecznym prezentem, który może się bardzo przydać – np. po szaleństwie sylwestrowym – jest osobisty alkomat. To urządzenie pomiarowe obliczy poziom alkoholu w wydychanym powietrzu, aby kierowca mógł ocenić, czy jest gotowy do jazdy, czy powinien poczekać. Wybierając alkomat nie warto brać pod uwagę samej ceny, ponieważ w tym przypadku bardzo ważna jest jakość i niezawodność urządzenia. Droższe alkomaty mają czujniki elektrochemiczne zamiast półprzewodnikowych, które zapewniają dokładniejsze odczyty – warto na nie postawić. Obecny trend to kompaktowe alkomaty z wyświetlaczami LCD w kształcie smartfonów: są łatwe w obsłudze i czytelne.

Inne gadżety dla fana motoryzacji

Zabawnym gadżetem samochodowym, jako prezent dla kierowcy, nie tylko zawodowego, byłby termos i termos. Pozwolą mu napić się z nim gorącego napoju na dłuższych trasach, co uprzyjemni podróż i doda energii. W naszych akcesoriach samochodowych przedstawiciele firm transportowych znajdą wiele ciekawych propozycji. W FaRo Studio możesz zamówić dla kuriera przydatne akcesoria samochodowe, które ozdobimy logo firmy. Świadczymy profesjonalne usługi znakowania części samochodowych przy użyciu nowoczesnej technologii druku. Możemy wydrukować logo marki i grafikę, którą wyślesz na częściach samochodowych. Akcesoria do modyfikacji samochodów wręczane są jako upominki dla klientów lub pracowników firmy, które z pewnością przydadzą się użytkownikom i przyczynią się do rozwoju firmy. Używamy najlepszych barwników do wydruków monochromatycznych i kolorowych.

Chcesz podarować wyjątkowy prezent na Dzień Chłopców, nowe doświadczenie i niezapomnianą przygodę? Kup kupony jazdy terenowej lub monster truck. Jazda po wymagającym terenie podnosi poziom adrenaliny i jest okazją do zdobycia cennego doświadczenia. Przejażdżki terenowe i przejażdżki monster truckiem będą również prezentami dla ojców i synów z okazji Dnia Chłopców.

Więcej pomysłow na prezenty dla fana motoryzacji znajdziesz: https://cafemoto.pl/