Zamienniki opon

0
zamienniki opon

Opony popularnych marek często są drogie, ciężko dostępne oraz jakością bardzo zbliżone do innych opon dostępnych na rynku. Na szczęście zamienniki do opon można kupić za pośrednictwem portalu aukcyjnego Allegro.

Funkcjonalność strony

Strona umożliwia wyszukiwanie opon praktycznie po każdym parametrze. Już na wstępie można zaznaczyć czy poszukujemy opon do samochodu osobowego, czy np. do samochodów ciężarowych lub motocykli. To znacznie zawęża obszar poszukiwań. Ponadto jest jeszcze kilka filtrów (np. sezon, szerokość, marka, stan itp.), dzięki którym można znaleźć odpowiednie opony. Dzięki temu znalezienie opon jest dużo łatwiejsze.

Co można znaleźć w tej kategorii?

Kategoria umożliwia znalezienie tak naprawdę każdej opony, jaka tylko jest dostępna na rynku. Obok opon można znaleźć tam inne akcesoria niezbędne dla naszego auta, które mają związek z oponami. Przekrój jakościowy i cenowy jest bardzo szeroki, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Co jest fajne?

Jeżeli niezbędne są nam zamienniki opon będzie odpowiedzią na wszystkie potrzeby. To jest właśnie największa zaleta Allegro. Można tu znaleźć opony nowe i używane, takie ze średniej półki oraz te najlepsze. Największą zaletą jest zatem fakt, że każdy znajdzie tu coś na własną kieszeń, ale zgodnego z wymaganiami.

Czego brak?

Według mnie na stronie brakuje porównywarki opon. Dobrze byłoby przeczytać, czym różnią się opony oraz jak się ma zamiennik do oryginalnych opon. Oczywiście dostępne są opisy, jednak najlepszym pomysłem byłoby umieszczenie tego w jednym miejscu.