Moje auto – marka która dba o Twój samochód

0
moje auto

Moje Auto to dziś jedna z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych marek na polskim rynku. Moje Auto oferuje niezwykle szeroki wybór akcesoriów samochodowych, idealnie dopasowanych do każdej marki. W ofercie znaleźć można między innymi:

 • szeroki wybór kosmetyków samochodowych,
 • zapachy samochodowe,
 • chemię samochodową,
 • różnego rodzaju samochodowe akcesoria.

Moje Auto jest marką całkowicie polską, która z bardzo dużym powodzeniem na rynku działa już od 15 lat. To marka idealna dla wszystkich tych, którzy starają się dbać o swoje auto najlepiej jak tylko potrafią. Co ważne, Moje Auto to marka bardzo unikalna na współczesnym rynku, bowiem skupia się przede wszystkim na potrzebach klientów. Mając to na uwadze stara się tak dopasować swój asortyment, aby każdy z klientów znalazł poszukiwany produkt. Dzięki stałej interakcji z klientem, przedstawiciele marki są w stanie idealnie dopasować się do ich potrzeb.

moje-auto

Od 2013 roku ambasadorem marki Moje Auto jest znany i ceniony kierowca rajdowy – Kajetan Kajetanowicz. To nie przypadkowa postać, gdyż jest to:

 • trzykrotny rajdowy mistrz Europy,
 • czterokrotny rajdowy mistrz Polski,
 • trzykrotny zwycięzca Rajdu Polski.

Bez wątpienia Kajetan Kajetanowicz jest postacią, która o samochodach i zasadach ich odpowiedniej pielęgnacji wie wszystko, bo przecież “mistrz sięga po sprawdzone rozwiązania”.

Środki pielęgnacyjne z asortymentu Moje Auto będą idealne dla wszystkich tych, którzy są świadomi tego, jak czyste i odpowiednio wypielęgnowane auto wpływa na komfort jazdy. Jednak aby utrzymać samochód w czystości, spełnione zostać muszą dwa warunki:

 • pielęgnacja musi być przeprowadzana w miarę możliwości systematycznie,
 • do czyszczenia muszą zostać użyte najlepsze i najskuteczniejsze środki – tu najlepiej w zdecydowanej większości przypadków sprawdzają się te sygnowane marką Moje Auto.

W ofercie Moje Auto znajduje się mnóstwo środków czyszczących, skutecznych o sprawdzonym składzie. Co ważne, tego typu środki nie tylko bardzo efektywnie usuwają wszelkiego rodzaju zabrudzenia, ale również działają pielęgnacyjnie i ochronnie na poszczególne elementy samochodu. W asortymencie Moje Auto znajdują się kosmetyki dopasowane do poszczególnych pór roku – te dedykowane do stosowania latem nie sprawdza się zbytnio zimą ( i odwrotnie) o czym zawsze przed dokonaniem zakupu należy pamiętać.

W przypadku samochodów ważna, poza systematycznym czyszczeniem i doborem wysokiej jakości środków, jest także kompleksowość. Dlatego warto wybierać produkty pochodzące od tego samego producenta – w przypadku środków pod marką Moje Auto jest to dziecinnie proste, gdyż ze względu na bardzo bogaty asortyment, łatwo znaleźć grupę środków czyszczących i pielęgnacyjnych, które będą się wzajemnie uzupełniały, co z kolei tylko zwiększa ich skuteczność działania.

Moje Auto posiada swój własny, bardzo ciekawy i praktyczny kanał na YouTube, pełen porad dotyczących między innymi pielęgnacji czy konsekwencji w auta. Ponadto na kanale można znaleźć mnóstwo ciekawostek dotyczących wszystkiego, co jest związane ze światem motoryzacji. Śledzenie kanału jest zdecydowanie najlepszym sposobem na monitorowanie bieżących wydarzeń ze świata motoryzacji oraz nowości wchodzących na rynek środków pielęgnacyjnych przeznaczonych do wewnętrznego, jak i zewnętrznego zastosowania. Oczywiście na kanale zabraknąć nie mogło porad mistrza, patrona marki – Kajetana Kajetanowicza. Mistrz rajdowy przedstawia między innymi:

 • dekalog mistrza, czyli zasady które koniecznie znane być powinny każdemu kierowcy;
 • kalendarz prac każdego kierowcy, czyli co i kiedy wykonać, aby auto nie tylko wyglądało, ale również i pozostawało w nienagannym stanie technicznym;
 • rady dla kobiet, dzięki którym panie mogą stać się jeszcze lepszymi kierowcami.
  Kanał prowadzony jest w sposób bardzo lekki i przystępny dla każdego, nawet osoby, która nie jest wielkim specjalistą z dziedziny motoryzacji.