Dlaczego warto korzystać z autoryzowanych serwisów

0

Nawet tak niezawodne auto jak Skoda, wymaga czasem przeglądu, czy drobnej naprawy. Z uwagi na koszty, a niekiedy po prostu przez brak czasu, staramy się odwiedzać mechanika jak najrzadziej.Kiedy jednak już nie da się z tym zwlekać, na co się zdecydować? Warsztat niezależny, czy autoryzowaną stację obsługi Skoda?

Serwisowanie Skody w Warszawie

Gdzie w Warszawie udać się w celu przeglądu i naprawy Skody? Wizytę serwisową w Bohemia Motors serwis Skoda Warszawa można umówić on-line. Zakres usług, jakich można oczekiwać w tym miejscu jest bardzo szeroki. Na miejscu jest również stacja kontroli pojazdów, gdzie po przygotowaniu auta w serwisie, można wykonać przegląd okresowy. Jakie zalety odróżniają Bohemia Motors od warsztatu niezależnego?

ASO Skoda, czy warsztat niezależny?

Warsztaty niezależne z całą pewnością są tańsze. To ich podstawowa, a w niektórych przypadkach jedyna zaleta.

Względy techniczne nie pozastawiają złudzeń – autoryzowane serwisy obsługi są zdecydowanie lepsze. Części używane w tych serwisach są najwyższej jakości, dedykowane Skodzie, a mechanicy wiedzą o marce i jej modelach wszystko.

Niewątpliwym plusem korzystania z serwisu autoryzowanego, jest fakt, że na niektóre podzespoły producent przedłuża gwarancję, pod warunkiem korzystania właśnie z autoryzowanego serwisu obsługi.
Skąd tak wysokie ceny w autoryzowanych serwisach Skody w porównaniu z warsztatami niezależnymi?

W trosce o dobro swoich klientów, Skoda narzuca wysokie standardy autoryzowanym serwisom obsługi. Mechanicy są wysyłani regularnie na szkolenia, warsztaty muszą być odpowiednio wyposażone i posiadać odpowiednią liczbę samochodów zastępczych.
Tylko w przypadku naprawy przez autoryzowany serwis obsługi mamy pewność, że wysokiej jakości części zamienne zostaną wykorzystane ściśle zgodnie z ich specyfikacją. Dostajemy też gwarancję zarówno na zamontowane części i podzespoły, jak i na samą usługę.

Nie bez znaczenia jest poziom kultury osobistej mechaników zatrudnianych w autoryzowanych serwisach Skody. Nawet całkowity laik może mieć pewność, ze nie zostanie potraktowany z pozycji „pan mechanik wie lepiej”. Wszelkie pytania i wątpliwości są jasno, klarownie rozwiewane. Wiemy, co dzieje się z naszym autem i nie musimy obawiać się niespodzianek, typu wymiana sprawnej części na inną – równie sprawną, co niestety niekiedy zdarza się w tanich, niezależnych warsztatach.

Pełen profesjonalizm, fachowość i uczciwość, to absolutne podstawy relacji z klientami autoryzowanych serwisów obsługi w przypadku każdego producenta samochodów i nie inaczej jest w przypadku ASO Skoda.